BTS bukmacher

Wyjaśniamy, co to jest BTS w bukmacherce

Przy obstawianiu zakładów bukmacherskich często można natknąć się na różnego rodzaju skróty oznaczające konkretne rodzaje zakładów. Szczególnie początkujący gracze mogą mieć problem z rozszyfrowaniem, co dokładnie oznaczają, dlatego też przychodzimy z pomocą.

Zazwyczaj w bukmacherce chodzi o jedno – wskazanie potencjalnego faworyta, zwycięzcę danego spotkania. Przecież jednak zakłady bukmacherskie to forma pewnego rodzaju rozrywki, dodatek do sportowej pasji, którą najczęściej obdarzona jest piłka nożna. Dlaczego więc mielibyśmy się w rozrywce ograniczać? Jeśli typerzy chcą obstawiać przeróżne wariacje dotyczące danego spotkania sportowego, legalni bukmacherzy są otwarci na potrzeby swoich klientów. Takim sposobem możemy obstawiać nie tylko faworytów, ale liczbę bramek, kto będzie najlepszym strzelcem danego spotkania czy też w jakim przedziale czasowym dojdzie do uzyskania bramek.

W tym artykule wyjaśnimy, co oznacza BTS w bukmacherce. Jest to skrót od angielskiego wyrażenia Both Teams To Score, co mówi nam, że taki zakład przewiduje sytuację, w które obie drużyny strzelą gola. Na ten moment wygląda to tak, jakby zakłady BTS bukmacher przyjmował jedynie na piłkę nożną, jednak tego typu rodzaje zakładów przyjmowane są na wiele dyscyplin sportowych, w których „gola” czy też „bramkę” mogą zdobyć obie drużyny w czasie jednego spotkania.

Najczęściej takie zakłady wyglądają w następujący sposób – przy danym spotkaniu bukmacher pyta nas, czy obie drużyny strzelą gola podczas tego meczu – mamy do zaznaczenia opcje TAK lub NIE. W przypadku zdecydowania się BTS co to oznacza? Jeśli zaznaczysz opcję TAK, wygrasz, jeśli zarówno jednej, jak i drugiej drużynie uda się zdobyć bramkę. A jeśli zaznaczysz NIE, pod koniec meczu jedna z drużyn lub obie muszą pozostać z zerem przy liczbie zdobytych bramek.

Kiedy warto postawić BTS zakłady?

Różne rodzaje zakładów mają oczywiście swoje plusy i minusy. Nie zawsze warto decydować się na tę samą strategię przy różnych spotkaniach. Należy w pierwszej kolejności zastanowić się, kto i z kim gra. Co drużyna, to inna taktyka. Jedni preferują ofensywny styl gry, inni defensywny. Taktyka danej drużyny będzie także dopasowana do przeciwnika. Tak więc zanim oznaczysz jakąś opcję, zastanów się, jak dobrze znasz obie drużyny. Warto prześledzić historię ich spotkań – w jakim składzie ile bramek udało im się zdobyć, jak wyglądała sytuacja pod koniec meczu z innymi drużynami, ewentualnie jak przebiegały spotkania z drużyną, przeciwko której występują w zakładzie, który chcesz obstawić. Dobrze jest znać ogólną charakterystykę poszczególnych lig – mówi się, że francuska Ligue 1. czy liga grecka preferuje defensywny styl, więc pada tam niewiele goli. Zatem stawianie BTS w ich wypadku może okazać się mało skuteczne.

Oczywiście to są jedynie sugestie, ponieważ sport, i rzecz jasna również sama piłka nożna, jest nieprzewidywalny, ale mimo wszystko można w pewien sposób oszacować, czy obie drużyny mają szansę na zdobycie ogólnie przynajmniej dwóch bramek. Jeśli wiesz, że drużyna A gra zdecydowanie w defensywie, BTS może w tym wypadku nie zadziałać, ponieważ ich taktyka nie opiera się na atakowaniu bramki przeciwnika. Natomiast jeśli spotkają się dwie drużyny, które grają według taktyki ofensywy, szanse na korzystną sytuację dla typera pod koniec meczu są jak najbardziej realne.

Tego typu rodzaje zakładów mają jedną zasadniczą zaletę – nie trzeba wskazywać faworyta spotkania, co zwiększa nieco pole do popisu. Jednak nie można zapominać o tym, że sport to sport i nawet najbardziej zbliżone poziomem drużyny potrafią zaskoczyć kibiców. Minusy? Cóż, jak zawsze w bukmacherce – nieprzewidywalność, a ponadto konieczność sporej orientacji w taktyce drużyn. Jednak wydaje się nam, że bez doskonałej znajomości danej dyscypliny sportowej i między innymi taktyk obieranych podczas gry, typowanie zakładów mija się z celem, ponieważ trudno jest choćby zbliżyć się do potencjalnego faworyta.

kod promocyjny sts na start kod promocyjny lvbet na start kod promocyjny betclic na start kod promocyjny forbet na start pzbuk kod bonusowy na start kod promocyjny fortuna na start

Ale jeśli nie jesteś przekonany do tego, czy to właśnie BTS jest satysfakcjonujący, bukmacherzy przewidują jeszcze wiele innych opcji. Przedstawimy Ci kilka najpopularniejszych, choć trzeba mieć świadomość, że jest ich dużo więcej.

Co oprócz BTS?

Legalni polscy bukmacherzy proponują swoim graczom o wiele więcej opcji, z których można skorzystać. Najwięcej opcji faktycznie posiada piłka nożna – jest to po prostu dyscyplina, którą Polacy najbardziej się interesują i najwięcej o niej wiedzą, dlatego wskazanie bardziej szczegółowych detali dotyczących przebiegu spotkania jest bardziej prawdopodobne, niż w przypadku mniej popularnych dyscyplin sportowych.

Jeśli ktoś chciałby obstawić także inne zakłady bukmacherskie, można zdecydować się także na Draw No Bet, w skrócie DNB. Potocznie taki zakład określa się jako Podwójna Szansa, ponieważ na jednym kuponie oznacza się dwa możliwe scenariusze zakończenia wybranego spotkania sportowego. Jakim sposobem? Wybierając taki zakład, należy wybrać dyscyplinę, która przewiduje możliwość uzyskania remisu (i tutaj nasuwa się od razu na myśl piłka nożna).

Przy DNB zaznacza się jedną z trzech opcji:

1X – wygrana gospodarza lub remis
X2 – remis lub wygrana gościa
12 – wygrana gospodarza lub gościa

Jak więc widać, oznaczając jedną z trzech powyższych opcji, zwiększamy swoją szansę na wygraną, choć trzeba wiedzieć, że w przypadku remisu gracz otrzymuje zwrot postawionych środków – remis sprawia, że zakład jest rozliczany po kursie 1.0. Lecz i tutaj warto zastanowić się, jak wyglądają szanse obu drużyn względem siebie, jak wypadają statystyki oraz historia spotkań. I tutaj lepiej jest zdecydować się na taki system w chwili, kiedy obie drużyny mają zbliżony poziom gry, więc zarówno wizja remisu, jak i wygranej którejś drużyny wydaje się prawdopodobna.

DNB także najczęściej obstawia się z piłki nożnej, choć oczywiście nie ma żadnych przeciwwskazań, aby wybrać tego typu zakłady bukmacherskie, jeśli dana dyscyplina sportowe przewiduje opcję remisu.

Rzadko spotykanym (ale jednak) w Polsce rodzajem zakładów bukmacherskich jest ML, czyli Moneyline. Ten zakład bywa mylony z DNB, dlatego postanowiliśmy go przedstawić, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. W DNB remis powoduje zwrot postawionej stawki, natomiast w przypadku ML liczą się wszelkie dogrywki mające na celu wyłonienie zwycięzcy.

Jeśli kogoś interesuje piłka nożna, może obstawić nawet wszystkie wystawione podczas meczu kartki! Na tę opcję typerzy najczęściej decydują się przy spotkaniach drużyn pochodzących z krajów o porywczym temperamencie – ryzyko otrzymania kartki przez zawodników tych drużyn jest znacznie wyższe, niż w przypadku przedstawicieli narodów o zdecydowanie łagodniejszym charakterze. Jak widać, opcji jest naprawdę wiele, a BTS jest jedną z nich. Przed zawarciem jakiegokolwiek zakładu jednak należy sprawdzić zapisy regulaminowe, ponieważ te mogą różnić się w zależności od operatora. Znajomość regulaminu sprawia, że wiemy, jakich błędów unika w typowaniu nieco bardziej skomplikowanych form zakładów wzajemnych niż klasyczne wskazywanie faworyta.

Legalni bukmacherzy i kod promocyjny

To, z jakich rodzajów zakładów bukmacherskich skorzystać, należy już do decyzji każdego gracza z osobna. Niektórzy preferują najbardziej tradycyjne zakłady, polegające na wskazaniu konkretnego faworyta. Inni wolą pokombinować. To dobrze, że legalni bukmacherzy umożliwiają na dzień dzisiejszy zawieranie zakładów w przeróżnych konfiguracjach, ponieważ każdy interesuje się czym innym.

Jeśli ktoś chce spróbować swoich sił, ale nie jest ich pewien, zawsze może wykorzystać w tym celu kod promocyjny, który zapewnia bezpieczny zakład. Wiele legalnych zakładów bukmacherskich taką opcję przewiduje i jeśli spełni się warunki promocji, bukmacher gwarantuje zwrot stawki w razie niepowodzenia. Oczywiście nie jest to jedyny możliwy do zdobycia kod promocyjny – więcej informacji o bonusach i promocjach znajduje się w pozostałych artykułach w naszym serwisie.

Jak zakłady bukmacherskie, to tylko u tych firm, które posiadają zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych w naszym kraju. Warto o tym pamiętać, ponieważ za branie udziału w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencje prawne. Pamiętaj także, że hazard może uzależniać, dlatego graj odpowiedzialnie.

Wybór graczy

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 580 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

Wybór graczy

KOD: PREZENTPZB

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 714 razy
KOD: PREZENTPZB
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 328 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie