BetX opinie i recenzja 2020

BetX zakłady bukmacherskie recenzja dla klientów

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zanim zdecydujemy się na zakup jakiegoś produktu, lub skorzystanie z usługi, to chcielibyśmy wcześniej poznać odrobinę informacji na jej temat. Nie zawsze dobrym rozwiązaniem jest pytanie u źródła, czyli u osoby oferującej, gdyż może tam zabraknąć obiektywizmu. O wiele lepszym pomysłem w takiej sytuacji jest skorzystanie z opinii użytkowników, którzy mieli już okazję skorzystać z interesującej nas usługi. Pomoże to nam bez wątpienia sprawdzić, czy kryteria którymi się kierujemy podczas wyboru usługi, odpowiadają doświadczeniom, które inni klienci mieli podczas korzystania z niej. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku zakładów bukmacherskich. Tu również klienci zanim wybiorą chcą dowiedzieć się o danym operatorze dosłownie wszystkiego. Każdy gracz ma swoje kryteria, którymi kieruje się podczas wyboru idealnej oferty. Jeden dużo większą uwagę zwracać będzie na przygotowaną przez bukmachera ofertę zakładów. Jest to z pewnością jedno z najważniejszych kryteriów podczas oceniania usługi danego operatora.

Inni natomiast o wiele więcej uwagi poświęcają temu, czy oferta powitalna oraz różnego rodzaju promki są dostatecznie atrakcyjne. W praktyce oznacza to, że ile ludzi tyle opinii. Każdy gracz kieruje się swoimi kryteriami, a co za tym idzie dla każdego ważniejsze może być coś innego. Zwłaszcza nowi użytkownicy, którzy dopiero zastanawiają się nad rozpoczęciem swojej przygody z typowaniem zakładów sportowych, chcą jak najwięcej dowiedzieć się o usługach danej firmy bukmacherskiej. Na polskim rynku zakładów bukmacherskich konkurencja jest naprawdę spora, a co za tym idzie gracze mają szeroki wybór, jeśli chodzi o odpowiednią ofertę zakładów. W dzisiejszym artykule postanowimy szczegółowo omówić ofertę zakładów, którą dla swoich klientów przygotowała firma BetX zakłady bukmacherskie. Zobaczymy jak prezentuje się ich witryna internetowa, a także sprawdzimy, czy przygotowali dla swoich klientów atrakcyjny pakiet powitalny. Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Państwa do lektury.

Więcej o firmie zakłady bukmacherskie BetX

Niedawno na na wielu forach internetowych pojawiła się informacja o tym, że do gronach legalnych bukmacherów w naszym kraju dołączyła firma zakłady bukmacherskie BetX. Firma ta otrzymała odpowiednie zezwolenie ze strony Ministerstwa Finansów, dzięki czemu może zgodnie z prawem organizować oraz prowadzić działalność w ramach zakładów sportowych. Wielu użytkowników ma wątpliwości co do legalności tego bukmachera, ponieważ udziałowcami spółki są zagraniczni inwestorzy. Jest to spółka Evona Electronic pochodząca ze Słowacji. Właściciele tej marki od wielu lat działają w branży gier hazardowych, dlatego też postanowili na udostępnienie w ramach swojej usługi oferty bukmacherskiej, która cieszy się sporą popularnością u naszych południowych sąsiadów. Mamy tu na myśli zarówno Słowację, jak i Czechy. Na tamtejszych rynkach udało im się odnieść spory sukces, stąd też decyzja o wkroczeniu na inne rynki zagraniczne.

Wybór padł na Polskę i bez wątpienia jest do bardzo dobra informacja dla klientów z naszego kraju. Pomimo tego, że na polskim rynku zakładów wzajemnych panuje spora konkurencja, to pojawienie się kolejnej firmy może wpłynąć bardzo dobrze na działanie reszty. W praktyce oznacza to, że polscy bukmacherzy zyskają dodatkową motywację do tego, aby jeszcze intensywniej pracować nad ulepszaniem swojej oferty. Zyskają na tym nie tylko same firmy bukmacherskie, ale również gracze, którzy lubią typować zakłady sportowe od czasu do czasu. Dla graczy natomiast jest to tak samo dobra nowina, ponieważ zyskają kolejnego operatora, od którego ofertę będą mogli sprawdzić. Często bywa tak, że świeży bukmacher wnosi coś nowego na rynek, coś czego nie ma nikt inny. Czasem może to być po prostu kwestia dużo lepszej oferty powitalnej, która umożliwia dużo bardziej komfortowe rozpoczęcie przygody z danym bukmacherem. O tym jak to wszystko prezentuje się w przypadku zakładów bukmacherskich BetX, postaramy się opowiedzieć w naszym artykule. Zacznijmy więc od strony internetowej tego zagranicznego bukmachera.

Witryna internetowa bukmacher BetX

Zakłady bukmacherskie to niesamowicie rozwijająca się branża, która dla wielu jest po prostu rozrywką lub formą spędzania wolnego czasu. Warto zaznaczyć, że przez lata możliwe było typowanie zakładów wzajemnych wyłącznie za pomocą punktów stacjonarnych, a jeszcze wcześniej wyłącznie na obiekcie, gdzie odbywały się interesujące gracza wydarzenia. Te czasy jednak już przeminęły, ponieważ aktualnie mamy do czynienia z takimi technologiami, które pozwalają zawierać zakłady sportowe bez wychodzenia z domu. Przez wiele lat rozwijały się strony internetowe, dzięki którym legalni bukmacherzy mogli udostępniać swoje oferty użytkownikom. Trzeba przyznać, że poszerzenie działalności bukmacherskiej o ofertę w sieci Internet było doskonałym posunięciem. Nie od dziś wiadomo, że Internet to świetne miejsce do pozyskiwania nowych klientów, a w przypadku zakładów wzajemnych sprawdziło się to perfekcyjnie.

Należy również zwrócić uwagę na to, że legalni bukmacherzy muszą przygotować o wiele bardziej funkcjonalną stronę, niż firmy z innych branży. W przypadku zakładów sportowych, strona internetowa pełni swego rodzaju rolę prawdziwego centrum dowodzenia. Gracz musi na niej otrzymać do dyspozycji wiele funkcjonalności, dzięki którym komfort podczas typowania ulubionych rozgrywek będzie jeszcze większy. Z jej poziomu użytkownik musi mieć możliwość nie tylko typowania zdarzeń z różnych dyscyplin sportowych, ale również powinna być opcja pozwalająca na analizę danych drużyn na podstawie statystyk dostarczonych przez bukmachera. Oprócz tego konto na stronie internetowej pozwala regularnie monitorować postawione kupony i doglądać na bieżąco tego ile gracz wydał lub zarobił na obstawianiu zakładów. Jak widać strona internetowa jest niesamowicie ważnym narzędziem w przypadku zakładów bukmacherskich. Sprawdźmy zatem, jak prezentuje się witryna przygotowana przez firmę BetX zakłady bukmacherskie.

Co znajdziemy na stronie bukmachera BetX?

Trzeba przyznać, że przygotowana przez bukmachera BetX strona internetowa prezentuje się naprawdę nieźle. Wszystkie elementy są odpowiednio rozmieszczone i nic na siebie nie nachodzi, dzięki czemu nawigacja na stronie jest niezwykle prosta. Warto zwrócić również uwagę na kolorystykę, która została idealnie dobrana. Dominują tam ciemne kolory, które przeplatane są różem znanym z logo operatora zakładów sportowych. Stronę można znaleźć pod adresem eBetX PL. Przypominamy, że bukmacher BetX posiada licencję Ministerstwa Finansów więc gracze mogą bez problemu typować zakłady z oferty operatora zakładów wzajemnych. Zacznijmy więc od centrum witryny. Umieszczony został tam ruchomy baner, który informuje graczy o aktualnej ofercie promek oraz zakładów. Można z poziomu baneru przejść do podstrony o nazwie „Darmowy kupon”, która dotyczy bardzo ciekawej promki dla użytkowników bukmachera. Niżej znajdują się dwie tabelki, położone obok siebie. Pierwsza za nich dotyczy oferty przedmeczowej.

Można tam znaleźć najciekawsze spotkania wybrane przez bukmachera, które dotyczą wszystkich dyscyplin sportowych. Istnieje również możliwość znalezienia wydarzeń, które rozegrane zostaną w najbliższym czasie. Oprócz tego po lewej stronie znajduje się tabelka, gdzie umieszczona została oferta zakładów live. Użytkownik może tam znaleźć listę aktualnie rozgrywanych wydarzeń, a obok dostępna jest oferta dla graczy, którą typować mogą na żywo. Jest to bardzo dobry pomysł, gdyż gracze uzyskują wówczas szybszy dostęp do oferty zarówno przedmeczowej, jak i tej live. Po lewej stronie witryny natomiast umieszczono coś, co jest charakterystyczne dla wielu legalnych bukmacherów. Mowa tu oczywiście o ofercie BetX. Jest to kolumna, w której znajdują się wszystkie dyscypliny sportowe, a także usługi które użytkownicy mogą dodawać do swoich kuponów. Nad kolumną znajdują się filtry czasu, na podstawie których klient może wybrać sobie z jakiego okresu interesują go zakłady.

Po prawej stronie witryny ten nowy bukmacher postanowił umieścić okienku kuponu. Tam pojawiają się wybrane przez użytkownika zakłady. W tym miejscu użytkownik decyduje także o stawce, którą chce przeznaczyć na zakład, a także dowiaduje się ile wynosić będzie jego ewentualna wygrana. Może też wybrać pomiędzy kuponem podstawowym oraz systemowym. Niżej znajduje się grafika informująca gracza o aktualnej promce o nazwie Kupon Akumulowany. Warto zwrócić uwagę na okienko, które znajduje się pod tym dedykowanym kuponowi. Nazywa się ono „Chybił trafił”. W praktyce oznacza to, że gracz może tam postawić losowy zakład, na podstawie wybranych przez siebie kryteriów. Użytkownik może tam zadecydować o stawce, a także wartości jego ewentualnej wygranej. Wybiera także zakres dni, z których mają być wybierane zakłady, a także zakres kursów, które go interesują. Następnie klika utwórz kupon, a ten pojawia się w wyżej opisanym przez nas okienku. To od gracza zależy, czy zdecyduje się na postawienie wylosowanej taśmy. Oprócz tego można tam znaleźć również tabelkę z najlepszymi kuponami graczy. Są tam wysokości wygranych, a także kursy i data kiedy zostały rozstrzygnięte.

Podsumowując trzeba przyznać, że strona internetowa, którą przygotował legalny bukmacher BetX jest przejrzysta i mamy do czynienia z bardzo dobrym narzędziem. Jest wyposażona w wiele funkcjonalności, dzięki czemu znacznie podnosi się komfort typowania zakładów wzajemnych. Nie ma wątpliwości co do tego, że firma bukmacherska BetX Polska chce na dłużej zagościć na polskim rynku i trafić do jak najszerszego grona użytkowników. Z taką stroną internetową mogą bez problemu zabiegać o nowych klientów, gdyż portal jest w pełni w funkcjonalny i ciężko do czegokolwiek się przyczepić. Na temat witryny BetX opinie klientów są bardzo dobre.

Jak prezentuje się pakiet powitalny od bukmachera BetX?

Wspominaliśmy już o tym, że istnieje naprawdę mnóstwo aspektów, które decydują o wyborze odpowiedniego bukmachera dla danego gracza. Mówiliśmy też o tym, że często duże znaczenie mogą mieć wszelkiego rodzaju promki, a także przygotowana przez bukmachera oferta powitalna. I właśnie na ofercie powitalnej chcielibyśmy się skoncentrować w tej części artykułu, ponieważ jest to od wielu lat nieodzowna część oferta każdego operatora zakładów sportowych. Zazwyczaj nowi bukmacherzy na rynku starają się zaoferować dużą wyższą kwotę w pakiecie powitalnym, niż można spotkać u aktualnie działających w branży operatorów zakładów wzajemnych. Dzięki temu istnieje większa szansa na to, że klient zdecyduje się przynajmniej sprawdzić te nową ofertę. Podobny pakiet znaleźć można w ofercie BetX, czyli bukmachera który całkiem niedawno pojawił się na polskim rynku. Warto zaznaczyć, że legalny bukmacher BetX przygotował pakiet powitalny, którego maksymalna wartość może wynieść nawet 5000 PLN. Jak zatem skorzystać z tego typu oferty na start? Już śpieszymy z wyjaśnieniem.

Otóż na samym początku bardzo ważne będzie to, aby użytkownik przeszedł przez proces rejestracji. Następnym krokiem będzie uzupełnienie konta depozytowego środkami pieniężnymi. Bardzo ważne jest to, aby dokonać tego w ciągu 7 dni od momentu założenia konta. Następnie wstępnie zostanie aktywowana promka powitalna. Kolejnym krokiem będzie postawienie zakładu na stronie BetX Polska, który spełniać będzie warunki otrzymania środków z pakietu powitalnego. Warunki obrotu uzależnione są od kwoty wpłaconej przez użytkownika. Minimalna kwota wpłaty musi wynosić dziesięć złotych. Wróćmy jednak do tego, jak wyglądają warunki obrotu pakietem powitalnym. W przypadku kwot do 1200. złotych należy stworzyć kupon, który musi zostać obrócony aż sześciokrotnie, a jego minimalny kurs całkowity wynosić będzie 1.95. Oprócz tego minimalny kurs na zdarzenie nie może być mniejszy niż 1.25. W tym przypadku można obrócić maksymalnie kwotą 1000 PLN. Delikatnie inaczej wygląda to w przypadku wpłaconych kwot pomiędzy 1200., a 5000. złotych. Tutaj kupon musi zostać obrócony aż ośmiokrotnie.

Minimalny kurs całkowity jest w tej sytuacji ponad dwa razy większy, gdyż wynosi 4.0. Minimalna liczba zdarzeń podobnie jak w poprzednim przypadku wynosi trzy. Jeśli natomiast chodzi o minimalny kurs na pojedyncze zdarzenie, to powinien on wynosić 1.3. Maksymalna kwota dziennego obrotu wynosi 2000 PLN. Środki pochodzące z promki ważne są wyłącznie przez 60 dni od przyznania pakietu. Należy więc pamiętać, aby zdążyć obrócić środkami w terminie, gdyż w przeciwnym razie po prostu one przepadną. Trzeba przyznać, że powitalny pakiet od firmy BetX prezentuje się naprawdę atrakcyjnie. Podobnie przedstawia się darmowy kupon od bukmachera, którego wartość wynieść może 30 PLN. Powitalna oferta bukmachera BetX opinie wśród użytkowników ma dobre, więc z pewnością wielu graczy zechce chociażby przyjrzeć się jej bliżej. Szczegółowe informacje znaleźć można pod adresem eBetX PL.

Bezpieczny zakład w ofercie BetX

Bez wątpeinia każdy użytkownik, który chociaż przez pewien czas miał okazję typować zakłady bukmacherskie, spotkał się z sytuacją, kiedy to kupon zostaje rozstrzygnięty niepomyślnie. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ porażka to element, który należy brać pod uwagę w przypadku tego typu formy spędzania wolnego czasu. Nie da się zawsze wygrywać, jednak regularnie odnoszone porażki mogą w końcu bardzo mocno irytować gracza. Dlatego też legalni bukmacherzy w naszym kraju wymyślili coś, co przez wielu nazywane jest jako zakład bez ryzyka. Zazwyczaj polega to na tym, że użytkownik może w pewien sposób uniknąć utraty środków pieniężnych, które przeznaczył na postawienie kuponu, jeśli spełni warunki przygotowanej przez firmę bukmacherską promkę. W ubezpieczenie kuponu wyposażona jest także oferta bukmachera BetX, który niedawno rozpoczął działalność na polskim rynku. Sprawdźmy więc, co należy zrobić aby skorzystać z możliwości ubezpieczenie typowanego zakładu.

Przede wszystkim należy pamiętać, że jest to oferta skierowana do nowych użytkowników. Należy więc najpierw założyć konto na stronie bukmachera BetX PL, a następnie dokonać wpłaty na konto w ciągu siedmiu dni. Wartość wpłaconej kwoty określa sumę, jaką będzie można otrzymać w ramach bezpiecznego zakładu. Następnym krokiem będzie postawienie kuponu, na którym znajdą się przynajmniej dwa zdarzenia. Jeśli finalnie okaże się, że postawiony przez gracza kupon zostanie rozstrzygnięty na jego niekorzyść, to wówczas zostanie dokonany zwrot na jego konto, którego maksymalna wartość wynosić będzie 200. złotych. Bardzo ważne jest, aby pamiętać że kwota ta uzależniona jest od środków wpłaconych za pierwszym razem przez gracza. Na temat ubezpieczenia zakładu od bukmachera BetX opinia wśród klientów jest bardzo pozytywna, ponieważ pozwala to uchronić wiele kuponów przed porażką. Użytkownik w razie niepomyślnego rozstrzygnięcia może odzyskać chociaż środki, które przeznaczył na postawienie kuponu, więc to i tak spory plus.

Zakładanie konta u bukmachera BetX

Póki co bukmacher BetX nie posiada swoich punktów stacjonarnych na terenie naszego kraju, więc typowanie zakładów wzajemnych z jego oferty dostępne jest wyłącznie na stronie internetowej. Trzeba jednak pamiętać, że korzystanie z oferty umieszczonej na stronie dostępne jest wyłącznie dla tych użytkowników, którzy przeszli przez proces rejestracji i posiadają swoje konto gracza. W przypadku legalnych bukmacherów w Polsce rejestracja jest procesem obowiązkowym, bez którego nie uzyska się dostępu do typowania w trybie online. Z pewnością wielu nowych graczy będzie zastanawiać się nad tym, dlaczego jest to element obowiązkowy. Wynika to z tego, iż legalni bukmacherzy muszą posiadać swego rodzaju kontrolę nad tym, kto będzie korzystał z przygotowanej przez nich oferty. Każdy bukmacher zobowiązany jest do przestrzegania zasad z regulaminu dotyczącego odpowiedzialnej gry. Dzięki procesowi rejestracji bukmacher może zapobiegać korzystaniu z oferty nieodpowiednim osobom.

Mowa tu przede wszystkim o osobach niepełnoletnich. Zakłady wzajemne na piłkę nożną oraz wiele innych dyscyplin dostępne są wyłącznie dla osób, które ukończyły 18. lat. Często zdarza się również tak, że gracz podchodzi do typowania zakładów sportowych ze zbyt dużym zaangażowaniem. W praktyce oznacza to, że nie potrafią zapanować nad typowaniem zakładów i są podatne na impulsywne zachowania. Takim osobom o wiele łatwiej się uzależnić, czego efektem jest kierowanie takich klientów do specjalnych ośrodków, które pomagają w tego typu problemach. Dzięki procesowi rejestracji legalni bukmacherzy mogą zapobiegać pogarszaniu się stanu zdrowia byłych graczy. Przyjrzyjmy się zatem bliżej temu, jak wygląda rejestracja w BetX.

Jak wygląda rejestracja na stronie BetX?

Wiemy już, że jeśli gracz chce skorzystać z oferty zakładów bukmachera BetX, to będzie musiał przejść przez proces zakładania konta. W ostatnich latach bukmacherzy w naszym kraju wpadli na interesujący pomysł. Otóż udostępniona została możliwość przejścia przez tak zwany proces szybkiej rejestracji. W praktyce oznacza to, że klient może założyć konto tymczasowe. Tego rodzaju konto ma umożliwić użytkownikowi sprawdzenie wszystkich funkcjonalności, które przygotował dla swoich klientów dany bukmacher. Jest to bez wątpienia bardzo ciekawa opcja, gdyż gracz nie musi podczas szybkiej rejestracji podawać szczegółowych danych. Wystarczą podstawowe informację, a także login i hasło, które pozwolą na logowanie się w serwisie. Na podobną funkcjonalność zdecydował się bukmacher BetX. Na jego stronie również można skorzystać z konta tymczasowego. Należy jednak pamiętać o tym, że korzystanie z tymczasowego konta wiąże się z pewnymi ograniczeniami. Można co prawda korzystać oferty powitalnej, co jest akurat dużą zaletą bukmachera BetX, jednak dużo inaczej wygląda w przypadku wpłat i wypłat.

Gracze mogą wpłacać swoje środki wykorzystując różnego rodzaju metody płatności. Jeśli jednak użytkownik będzie chciał wypłacić środki pochodzące z ewentualnych wygranych to zmuszony będzie do przejścia na konto stałe. To akurat jest niesamowicie prosty proces. Wystarczy uzupełnić formularz rejestracyjny o dane, których podawanie nie było wymagane podczas procesu zakładania tymczasowego konta. Bardzo ważny będzie numer rachunku bankowego. Jest to istotne, ponieważ na te konto gracz przesyłać będzie środki pochodzące z jego wygranych. Najważniejszy będzie jednak skan dokumentu osobistego. Jest to element, na podstawie którego bukmacher dokona ostatecznej weryfikacji tożsamości użytkownika. Jeśli więc klientowi zależy na szybkiej weryfikacji konta, to powinien postarać się o dostarczenie skanu dokumentu w naprawdę bardzo dobrej jakości. W przeciwnym wypadku bukmacher BetX zastrzega sobie prawo do poproszenia o kolejny skan dokumentu, jeśli na podstawie pierwszego nie będzie w stanie prawidłowo zweryfikować danych gracza. Na założenie konta pozwala również aplikacja mobilna od firmy bukmacherskiej BetX, którą pobrać można ze strony internetowej tego operatora.

Oferta zakładów bukmachera BetX

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w przypadku wyboru odpowiedniego operatora zakładów wzajemnych, bardzo ważna będzie dobrze skomponowana oferta dyscyplin sportowych. Legalni bukmacherzy na naszym rynku cały czas intensywnie pracują nad tym, aby udostępniana przez nich oferta była jeszcze bardziej atrakcyjna. W końcu im więcej dyscyplin oraz usług w ofercie, tym większa szansa na to, że klient zdecyduje się na wypróbowanie usług danej firmy. Bukmacherzy muszą jednak pamiętać, że nie wystarczy dodać wielu dyscyplin do oferty. Musi z tym się wziąć rozbudowana oferta rynków do każdej z nich. Oczywiście wiadomo, że nie da się do każdej dyscypliny przygotować niezwykle rozbudowanej oferty rynków, jednak grunt żeby chociaż na te najbardziej popularne wśród graczy udostępnić jak najwięcej zakładów. Przyjrzyjmy się zatem temu, jak przedstawia się oferta zakładów przygotowana przez bukmachera BetX.

Nikogo raczej nie zaskoczy fakt, że najbardziej rozbudowana oferta zakładów dotyczy w przypadku bukmachera BetX rozgrywek piłkarskich. Piłka nożna to niezwykle popularny sport na świecie, więc jest to dość zrozumiałe. Należy jednak pamiętać, że piłkarskie rozgrywki to nie jedyne, co można znaleźć w szerokiej ofercie zakładów operatora BetX. Jest też bardzo dobra oferta dla fanów siatkówki oraz koszykówki. Ogólnie w ofercie znaleźć można około 30. dyscyplin, co jak na nowego bukmachera w branży jest naprawdę dobrym wynikiem. Gracze przystępujący do sprawdzania oferty tego bukmachera mogą być zadowoleni z takiej ilości dyscyplin, gdyż oznacza to jeszcze większy wybór. Coś dla siebie znajdą tam również fani sportów walki, gdyż bukmacher BetX posiada ofertę między innymi na boks oraz MMA. Fani wyścigów też będą zadowoleni, gdyż w ramach oferty bukmachera BetX można obstawić żużel, a także Formułę 1. Warto dodać, że aplikacja mobilna również umożliwia użytkownikom dostęp do pełnej oferty zakładów. Oprócz klasycznych dyscyplin w ofercie zakładów można również znaleźć sporty wirtualne, a także rozgrywki esportowe. To bardzo dobry ruch, gdyż jest to świetna alternatywa dla typowania klasycznych zakładów wzajemnych.

FAQ

Czy korzystanie z usług bukmachera BetX jest legalne?

Użytkownicy mogą bez problemu korzystać z usług bukmachera BetX, ponieważ ten operator zakładów wzajemnych otrzymał odpowiednie zezwolenie od Ministerstwa Finansów. Ta licencja umożliwia prowadzenie oraz organizowanie zakładów wzajemnych na terenie naszego kraju.

Czy jest dostępna aplikacja mobilna od firmy BetX?

Zawieranie zakładów wzajemnych z oferty przygotowanej przez bukmachera BetX może odbywać się przy pomocy aplikacji mobilnej. Pobrać ją można ze strony bukmachera. Dostępna jest także mobilna strona internetowa.

Jak wygląda rejestracja na stronie BetX PL?

Zakłady bukmacherskie BetX umożliwiają użytkownikowi przejście przez proces szybkiej rejestracji. Tworzy się wówczas konto tymczasowego, dzięki któremu gracz może przetestować wszystkie funkcjonalności umieszczone na stronie bukmachera. Tymczasowe konto wiąże się jednak z ograniczeniami.

Jakie ograniczenie dotyczy konta tymczasowego w BetX?

Gracze nie mają możliwości wypłacania środków ze swojego konta tymczasowego. Taka opcja dostępna jest dopiero po przejściu na konto stałe.

Ile wynosi kwota darmowego zakładu w BetX?

Klient może liczyć na otrzymanie darmowego zakładu po założeniu konta na stronie BetX PL, które maksymalna wartość może wynieść 30. złotych.

Czy można ubezpieczyć kupon w BetX?

Bukmacher BetX umożliwia swoim graczom postawienie zakładu bez ryzyka. Maksymalna wartość zwrotu, na który może liczyć klient wynosi 200. złotych. Więcej informacji na temat tej oferty znaleźć można na stronie internetowej bukmachera BetX PL.

Wybór graczy

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 580 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

Wybór graczy

KOD: PREZENTPZB

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 714 razy
KOD: PREZENTPZB
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 328 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie