betclic-opinie

Betclic oferta opinie

Zakłady bukmacherskie Betclic – oferta oraz opinie graczy

Czy aktualnie, po zmianach prawnych w 2017 roku, Betclic legalny jest w Polsce? W pierwszej chwili, tuż po zaostrzeniu prawa, firma musiała wycofać się z Polski. Jednak firma należąca do Bem Pperations Limited już wróciła jako legalny bukmacher. Bukmacher internetowy Betclic otrzymał obowiązujące w Polsce zezwolenie Ministerstwa Finansów (wszyscy legalni bukmacherzy muszą takie posiadać- więc tak, Betclic należy do grona polskich bukmacherów) w 2018 roku (dokładniej dnia 26 września 2018), jednak możliwość obstawiania zakładów bukmacherskich na jego stronie mamy od lipca 2019 roku. Tak więc zainteresowani gracze tą firmą musieli trochę poczekać na ofertę. Warto zatem ją przybliżyć, aby wiedzieć, jakie zakłady sportowe proponuje ten bukmacher internetowy.

Strona internetowa poinformuje nas o tym, jak prezentuje się oferta firmy Betclic, więc warto na nią zajrzeć. Sam serwis może wydawać się graczom znajomy, ponieważ wygląda prawie tak samo jak przed wycofaniem się bukmachera Betclic z polskiego rynku w wyniku nowelizacji ustawy hazardowej. Poza tym strona internetowa nie odbiega od przyjętych standardów – po lewej stronie jest spis dyscyplin możliwych do obstawienia, po prawej widzimy swój kupon, a w samym centrum znajdują się wybrane spotkania wraz z kursami. Na stronie można dokonać także wpłat i wypłat – dostępne są znane i zaufane metody płatności, więc w betclic wypłata wygranych środków jest dosyć szybka. Jednak aby wygrać, najpierw należy obstawić swój zakład bukmacherski online. Jak wygląda więc w Betclic oferta zakładów bukmacherskich?

betclic-belka

Betclic oferta – w czym możemy wybierać?

Z jakich dyscyplin można zawrzeć swoje zakłady sportowe? Na to pytanie odpowie nam strona główna, ponieważ właśnie tam znajdziemy spis wszystkich możliwych do obstawienia sportów. Z tych najpopularniejszych, jak piłka nożna, tenis, koszykówka lub siatkówka, a także tych rzadziej wybieranych – będzie to chociażby krykiet, futbol amerykański, tenis stołowy albo hokej na rolkach. Cała lista jest dostępna na stronie bukmachera i trzeba przyznać, że jest pokaźna. Ten legalny bukmacher internetowy posiada w obrębie jednej dyscypliny wiele możliwości. Weźmy za przykład piłkę nożną, ponieważ zakłady z piłki nożnej są najchętniej obstawiane. Przy samej piłce nożnej jest wiele lig oraz rynków zdarzeń, więc nie trzeba ograniczać się na przykład do największych imprez sportowych. Do obstawienia jest chociażby Liga Mistrzów lub Liga Europy czy pomniejsze, lokalne ligi.

Oprócz tego z zakresu poszczególnych sportów swoje zakłady wzajemne można zawrzeć z działu zakładów specjalnych. Zakłady specjalne dotyczą wydarzeń pozasportowych – może być to zakres polityczny, artystyczny czy społeczny. W tej chwili u buka Betclic zakłady bukmacherskie dotyczą na przykład przyszłego papieża lub wyborów parlamentarnych. Tak więc na stronie bukmachera Betclic zakłady bukmacherskie można zawrzeć z przeróżnych dziedzin, więc wielu typerów, nawet tych niezainteresowanych sportem, znajdzie coś dla siebie.

Tym bardziej, że oferta zakładów nie ogranicza się tylko do realnego sportu. Znajdziemy jeszcze e-sporty, które są chętnie wybierane przez młodych graczy, więc każdy zakład bukmacherski online udostępnia tę opcję. A co z wirtualnymi sportami? Niestety, na chwilę obecną strona internetowa nie przewiduje tego typu zakładów. Wielu graczy ma nadzieję na to, że oferta zakładów zostanie wzbogacona o ten element. Ponadto praktycznie wszyscy bukmacherzy online przewidują wirtuale, więc jeśli bukmacher Betclic chce być atrakcyjną alternatywą w naszym kraju, powinien zadbać o to, aby oferta na zakłady była kompletna.

Dyscypliny to jedno, ale sposoby obstawiania także Betclic posiada liczne. Prematch, zakłady udostępnia też Betclic na żywo. Zakłady można zawierać przede wszystkim online Betclic bowiem posiada swoją stronę, a także w aplikacji mobilnej – strona internetowa to nie jest jedyny sposób komunikacji i zawierania zakładów sportowych. To ważne, ponieważ praktycznie wszyscy legalni bukmacherzy proponują aplikacje, więc nic dziwnego w tym, że i Betclic mobile został.

Gra w aplikacji mobilnej

Strona internetowa to nie wszystko, ponieważ została udostępniona do dyspozycji graczy także aplikacja mobilna Betclic – typerzy chętnie zawierają zakłady sportowe przy użyciu smartfonów, stąd konieczność utworzenia aplikacji mobilnej. Zatem jakie zakłady bukmacherskie Betclic pozwala obstawić przez aplikację? W zasadzie wszystkie – oferta zakładów wygląda tak, jak na stronie online Betclic. Te same dyscypliny, wiele rynków zdarzeń, możliwość grania w Betclic na zywo oraz w systemie przedmeczowym. Ponadto w Betclic mobile można zagrać z powitalnym kodem promocyjnym, który znajduje się w regularnej propozycji bukmachera.

Do atutów aplikacji mobilnej Betclic należą transmisje spotkań na żywo Betclic bowiem prowadzi streamy. Zatem nie dość, że można zawierać zakłady na żywo, to jeszcze jest możliwość obejrzenia meczu w aplikacji mobilnej bukmachera Betclic. W dodatku w apce Betclic logowanie jest jak najbardziej możliwe, a nawet można zarejestrować nowe konto.

Jeśli jesteśmy już przy logowaniu, warto wspomnieć jak przebiega w Betclic rejestracja nowego konta oraz jak wygląda oferta powitalna dla nowych graczy – przede wszystkim jaki Betclic bonus powitalny proponuje na starcie. Nowe konto można założyć, jak już zostało wspomniane, w aplikacji mobilnej, czy na stronie internetowej Betcilic.

Betclic rejestracja – jak założyć konto?

Żeby zawierać swoje zakłady bukmacherskie Betclic wymaga od nowego gracza założenia swojego indywidualnego konta. Zobaczmy więc jak wygląda rejestracja na stronie bukmachera Betclic. Przede wszystkim gracze coraz chętniej korzystają z procesu szybkiej rejestracji, ponieważ pozwala im to na zawieranie zakładów wzajemnych bez konieczności weryfikacji konta. Aby założyć takie konto tymczasowe, należy przejść przez trzy kroki. Najpierw musimy podać podstawowe dane, czyli imię, nazwisko, datę urodzenia oraz adres mailowy. Drugi krok to numer PESEL, adres oraz numer telefonu. W ostatnim kroku musimy uzupełnić nasze dane o login oraz hasło. Niezbędne będzie także konto bankowe, aby móc wypłacić wygraną. W tym też momencie należy wpisać kod rejestracyjny, jeśli chce się z niego skorzystać. Kiedy już mamy założone konto, możemy obstawić swój pierwszy zakład, a jeśli skorzystaliśmy z bonusu powitalnego, będzie to zakład bez ryzyka (jak działa taki kod rejestracyjny opowiemy więcej za chwilę).

Posiadając jedynie konto tymczasowe, można zawierać zakłady sportowe oraz oczywiście wpłacać depozyty. Jednak wypłata wygranych pieniędzy będzie niemożliwa, dopóki konto gracza nie zostanie zweryfikowane. Konto będzie ważne jedynie 90 dni, a kwota, którą przeznaczymy na zakłady nie może być wyższa niż 5000 PLN. Aby zweryfikować konta nowych graczy, każdy legalny bukmacher internetowy wymaga od klienta przesłania skanu dowodu osobistego. W ten sposób można sprawdzić chociażby wiek klienta – przypominamy, że w Polsce zawieranie zakładów możliwe jest dla osób pełnoletnich. Zatem widać, że w Betclic rejestracja przebiega tak samo, jak przy innych bukmacherach.

Jak rejestracja to i oferta powitalna – praktycznie każdy legalny bukmacher internetowy przewiduje bonusy powitalne, aby zwrócić na siebie uwagę nowych graczy. Tak więc bonus powitalny Betclic jak najbardziej posiada w swojej ofercie.

Kody promocyjne w Betclic

Wszyscy legalni bukmacherzy decydują się na róże promocje czy kod bonusowy dla swoich klientów. W szczególności oferta powitalna interesuje początkujących typerów, ale zainteresowanie typerów należy odpowiednio podtrzymać, więc każdy legalny bukmacher oferuje stałym klientom od czasu do czasu grę z kodem promocyjnym. Zanim przejdziemy do tego, z jakim kodem promocyjnym może zagrać stały klient, przyjrzymy się temu, jak wygląda w Betclic bonus powitalny.

Kod rejestracyjny w Betclic

Wielu graczy wskazuje na to, że bonus powitalny Betclic nie jest tradycyjnym, często spotykanym u innych legalnych bukmacherów w Polsce, bonusem od depozytu. Jeśli chodzi o Betclic oferta przewiduje bonus na start w postaci cashback do 500 PLN. Na czym polega bonus powitalny cashback? Czasem twierdzi się, że jest to darmowy zakład, ponieważ jeśli gracz błędnie obstawi kupon, bonus cashback sprawi, że bukmacher Betclic zwróci zainwestowane środki do kwoty 500 złotych. Jeśli jednak zakład będzie wygrany, na konto gracza trafią uzyskane środki. Na tę promocje Betclic nałożył górną granicę, czyli 500 zł. Warto wziąć pod uwagę 12% podatku od obrotu, który pobierany jest od każdej kwoty postawionej przez typera. Zatem jeśli chce się w 100% wykorzystać ten kod rejestracyjny, trzeba obstawić kupon za przynajmniej 568 złotych. Kupon powinien zostać obstawiony po kursie min 1,14. Mamy 30 dni na to, aby zagrać z tym kodem promocyjnym.

Jeśli kogoś interesuje inny bonus cashback jest niestety jedynym kodem promocyjnym na start, jaki możemy otrzymać w tym zakładzie bukmacherskim. Czy to źle, że bukmacher online proponuje tylko jeden kod bonusowy na starcie? To już należy do indywidualnej oceny każdego gracza. Na pewno przed rejestracją konta warto sprawdzić, jakie ogólne opinie Betclic posiada. Na pewno ten bukmacher internetowy posiada inne promocje bukmacherskie dla swoich stałych klientów.

Kod bonusowy dla stałych graczy

Kod rejestracyjny to nie wszystko, co w swojej ofercie posiadają legalni bukmacherzy, w tym Betclic zakład bukmacherski online. O uwagę klientów należy stale dbać, więc Betclic oferuje kody promocyjne również dla zarejestrowanych graczy. Przyjrzyjmy się zatem temu, jaki bonus Betclic może zaproponować stałym klientom.

Kursy bukmacherskie to coś, na co zwraca się najczęściej uwagę przy wyborze bukmachera. Powinny być atrakcyjne, ponieważ to od nich zależy wysokość ewentualnej wygranej. Betclic oferuje między innymi taki kod bonusowy, dzięki któremu kursy bukmacherskie na wybrane zdarzenia wzrastają. Ten bonus Betclic oznacza żółtym symbolem.

BOOST, bo tak nazywa się wcześniej omówiona promocja, to nie jedyny dostępny w Betclic kod promocyjny, który wpływa na kursy bukmacherskie. Dostępny jest także MULTI+ i ten kod bonusowy działa na zakłady akumulowane. Im więcej się obstawi, tym bardziej wzrastają kursy bukmacherskie. Zdarzeń powinno być przynajmniej 5 i powinny zostać oznaczone odpowiednim logiem (to logo Betclic udostępnia na swojej stronie, więc warto tam zajrzeć).

Strona internetowa przewiduje także Totalizator Betclik. Aby wykorzystać ten bonus Betclic wymaga od gracza zawarcia wielokrotnego kuponu na 14 zdarzeń specjalnych. Nie mogą być to zakłady na żywo Betclic wymaga bowiem zakładów przedmeczowych. Minimalna kwota to 10 PLN. Jakie profity można otrzymać z tym kodem promocyjnym? Kiedy dołącza się do totalizatora, wygrana zostaje podzielona między tych typerów, których kupony okażą się zwycięskie. Ile wynosi wygrana z takim kodem promocyjnym? Na pewno pula zagwarantowana przez ten zakład bukmacherski online Warto tutaj wspomnień jednak o tym, że zakłady akumulowane zwiększają ryzyko nietrafienia, a tutaj u bukmachera Betclic należy zawrzeć aż 14 spotkań na jednym kuponie.

Oprócz wyżej wspomnianych promocji w Bet click występują również bonusy związane z konkretnymi wydarzeniami sportowymi, chociażby przy siatkarskim Pucharze Świata. Niezależnie od tego czy postawi się wygrany czy przegrany kupon, Betclic bukmacher może przyznać bonus do 500 PLN, ponieważ zwraca 10% postawionej stawki na to siatkarskie wydarzenie. Ograniczona czasowo jest także promocja na tenisa. Z okazji turnieju ATP Masters 1000 można otrzymać dodatkowo 50 PLN. Warunki? 3 kupony, które spełniają wymagania tego bonusu, muszą okazać się zwycięskie. Liczą się kupony z kursem minimalnym 1,80, minimalna stawka 20 PLN. Oczywiście z tym kodem promocyjnym liczą się kupony zawarte jedynie w obrębie tenisa.

Kody promocyjne mają to do siebie, że co jakiś czas się zmieniają. Szczególnie w przypadku tych bonusów, które organizowane są ze względu na większe wydarzenia sportowe, takie jak Mistrzowstwa, różnego rodzaju turnieje, czy nawet Liga Mistrzów. Aby mieć pewność, z jakim kodem promocyjnym można zagrać aktualnie, najlepiej jest sprawdzać regularnie stronę internetową bukmachera Bet clic, promocje bowiem mogą się z czasem zmieniać.

Bukmacher Betclic umożliwia cash out

Zawierając zakłady bukmacherskie musimy liczyć się z ryzykiem niepowodzenia i przegranej – zresztą każdy legalny bukmacher uprzedza o tym ryzyku. Jeśli zawieramy pierwszy kupon, możemy wykorzystać u bukmachera Betclic cashback i postawić darmowy zakład, ale co dalej? Jeśli zakładasz się w Betclic zakłady bukmacherskie, ten legalny w Polsce operator proponuje swoim klientom opcję cash out. Ta funkcjonalność pozwala na wcześniejsze wycofanie zakładu i odzyskanie części zainwestowanych pieniędzy.

Oczywiście Betclic oferuje tę funkcjonalność po określonych warunkach. Wycofane mogą zostać zarówno zakłady pojedyncze jak i akumulowane. Aby sprawdzić, czy możemy wycofać swój kupon, należy sprawdzić, czy jest on oznaczony ikonką Cashout. Co prawda nie można odzyskać całej postawionej kwoty, a jedynie część. Mimo wszystko jest to przydatna funkcja, kiedy widzimy, że przebieg meczu nie jest zgodny z naszymi oczekiwaniami i przewidywaniami. Warto jednak nie podejmować decyzji pochopnie, gdyż wycofanie kuponu jest nieodwracalne.

Cash out działa zarówno w aplikacji mobilnej oraz na stronie. Cash out to nie jest tradycyjny bonus czy kod promocyjny Betclic jednak wrzucił informację na ten temat w zakładce z bonusami i promocjami. Zatem jeśli interesuje Cię więcej szczegółów, strona internetowa z pewnością ich dostarczy.

Jakie są o bukmacherze Betclic opinie?

Zanim wybierze się swój zakład bukmacherski online, warto poczytać i sprawdzić na przykład ranking bukmacherów, gdzie opisywani i zestawiani są wszyscy legalni bukmacherzy w naszym kraju. Jeśli chodzi o opinie Betclic bukmacher uzyskuje je mieszane – jednym podoba się ogólna oferta czy kursy bukmacherskie, podczas gdy inni wskazują na to, że Betclic posiada ograniczoną ofertę na promocje bukmacherskie.

Jeśli chodzi o promocje Betclic mógłby wprowadzić do swojej oferty bonus bez depozytu oraz ten od pierwszej wpłaty, ponieważ są to najchętniej wybierane przez Polaków bonusy bukmacherskie. Gracze mówią też o tym, że jeśli ich pierwszy zakład będzie wygrany, to w pewien sposób nie otrzymują innego bonusu i nie odczuwają, że zdobyli na start bonus powitalny cashback. Rzeczywiście jeśli chodzi o kody promocyjne, a w szczególności kod rejestracyjny, przydałaby się większa różnorodność w zakładzie Bet clik. Może dobrym rozwiązaniem byłyby bonusy bez depozytu? Niejeden ranking bukmacherów uwzględnia ten rodzaj promocji jako jeden z najpopularniejszych wśród typerów, więc i ten kod promocyjny Betclic mógłby wprowadzić do swojej regularnej oferty.

A jak oceniana jest w Betclic aplikacja oraz strona internetowa? Niektórzy mówią o tym, że działanie aplikacji mobilnej jest nieco powolne i warto by to usprawnić. Natomiast witryna jeśli chodzi o ten zakład bukmacherski online nie powinna sprawiać żadnych problemów technicznych. Jest czytelna, łatwa w nawigacji i nie odstaje od tego, co proponują inni legalni bukmacherzy online. Na plus jest także przystępna obsługa klienta.

Betclic należy nie tylko do grona polskich bukmacherów posiadających zezwolenie Ministerstwa Finansów, lecz także do sponsorów, którzy aktywnie wspierają nasz rodzimy sport. Betcklick sponsoruje naszą reprezentację w siatkówce, ponadto jest także sponsorem Lechii Gdańsk oraz Piasta Gliwice. Oczywiście taka dziłalność wpływa na opinie Betclic więc sporo zyskuje w oczach typerów, którzy kibicują tym konkretnym drużynom i klubom.

Mimo wszystko logo Betclic Polska najpewniej zna każdy typer. Przed nowelizacją ustawy był to jeden z najpopularniejszych bukmacherów w naszym kraju. Dzisiaj jest coraz większy wybór, ponieważ zezwolenie Ministerstwa Finansów ma już niejeden bukmacher online. Rośnie także konkurencja i legalni bukmacherzy często dopasowują swoją ofertę do propozycji konkurencji, również jeśli chodzi o bonusy bukmacherskie czy kursy bukmacherskie. Być może jeszcze do końca roku 2019 Betclic postanowi poszerzyć swój kod rejestracyjny, ponieważ oferowany przez Betclic cashback według wielu jest niewystarczającą ofertą promocyjną na start, szczególnie teraz, kiedy w roku 2019 bonusy przedstawiają naprawdę wiele opcji.

Odpowiedzialna gra u polskich bukmacherów

Nie wszyscy bukmacherzy online są bezpiecznym rozwiązaniem, więc przed rejestracją konta należy sprawdzić, czy wybrany przez nas operator na pewno jest legalny. Ranking bukmacherów jest dobrym źródłem wiedzy na ten temat, warto także zajrzeć na oficjalną stronę Ministerstwa Finansów. Betclic w Polsce jest legalny, ponieważ posiada zezwolenie na urządzanie zakładów, czyli licencję Ministerstwa Finansów. Należy pamiętać, że można korzystać jedynie z usług legalnych zakładów bukmacherskich na polskim rynku. Gra u nielegalnych bukmacherów grozi konsekwencjami prawnymi (przede wszystkim są to kary pieniężne), więc graj odpowiedzialnie. Hazard związany jest także z ryzykiem uzależnienia i utraty obstawionych środków.

tagi: betclic.pl mobile, bonus powitalny cashback w betclick, betclic kontakt, bonus powitalny betclic, zezwolenie ministerstwa finansów, bukmacher miesiąca, bukmacherskie betclic zakłady, betclic polska, betclic mobile, betclic kod promocyjny, betclic opinie

Wybór graczy

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 580 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

Wybór graczy

KOD: PREZENTPZB

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 714 razy
KOD: PREZENTPZB
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 328 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie