aplikacje-bukmacherskie

Aplikacje bukmacherskie

Najlepsze aplikacje bukmacherskie

Godziny spędzone na wspólnych rozmowach o sportowych wydarzeniach, analizy, wymiany poglądów, tak jeszcze kilkanaście lat temu wyglądała codzienność gracza zakładów bukmacherskich. Na pewno wśród osób czytających ten artykuł są jeszcze typerzy, którym nie są obce widoki kuponów długości papieru toaletowego, puszczane w punktach stacjonarnych przez panów w podeszłym wieku. Taka rzeczywistość nadawała pewnego uroku bukmacherce, lecz postęp technologiczny wprowadził pewne zmiany. Czy na lepsze? To już kwestia indywidualnej oceny każdego z was.

Sięgając pamięcią wstecz, możemy przypomnieć sobie dopiero co startujące strony internetowe poszczególnych firm bukmacherskich. Wiele z nich z niedopracowanym interfejsem czy masa funkcji, których ożycie przeciętnemu graczowi sprawiało nie lada problemy.

Zapoczątkowana kilka lat temu era smartfonów sprawiła, iż każdy liczący się gracz na rynku zakładów wzajemnych zmuszony był wprowadzić swoje aplikacje bukmacherskie. W tym artykule postaramy się porównać dla was właśnie te aplikacje i wybrać naszym zdaniem ta najlepsza.

Fortuna

 

Pierwsza aplikacja bukmacherska jaka weźmiemy pod lupę, będzie pochodziła spod skrzydeł Fortuny. Po jej opisie moglibyśmy w zasadzie chyba zakończyć to zestawienie, gdyż spośród oferowanych nam w tej chwili aplikacji mobilnych, to ona oferuje graczowi najwięcej opcji.

Sam proces logowania do naszego konta możne odbyć się na dwa sposoby. Pierwszy tradycyjny, a wiec wpisanie swojego loginu oraz hasła, a także dostęp za pomocą odcisku palca. Czytnik linii papilarnych to coraz bardziej powszechna opcja w nowych smartfonach. Dodanie takiego sposobu zalogowania się na swoje konto, to niejako wyjście na przeciw oczekiwaniom klientów. Po udanym procesie dostępu do konta naszym oczom ukazuje się dosyć intuicyjny oraz przyjemny dla oka interfejs.

Gracz szukający interesujących go zakładów, możne wybierać spośród wielu dostępnych dyscyplin. Gdy już zdecyduje się na konkretna, pod ręka ma także zwykle najpotrzebniejsze statystyki. Na przykładzie spotkań piłki nożnej będą to miedzy innymi ostatnie mecze wybranych drożyn oraz najlepsi strzelcy. Jest to dość przydatna opcja ze względu na brak przymusu instalowania kolejnej aplikacji w celu dotarcia do takich informacji.

Wśród dostępnych z poziomu konta opcji mamy miedzy innymi możliwość ustawienia tzw. powiadomień Push. Są to na przykład informacje o rozpoczynającym się spotkaniu, które obecne jest na naszym kuponie, a także powiadomienie o negatywnym bądź pozytywnym rozstrzygnięciu zawartego przez nas zakładu. Fortuna oferuje nam także funkcje 3D touch. Polega ona na przytrzymaniu palcem na kursie interesującego nas zdarzenia, w celu zawarcia szybkiego zakładu.

Jednak największym plusem aplikacji bukmacherskiej Fortuny wydaje się dość spora jak na polskie realia ilość transmitowanych na żywo spotkań. Często zdarza się, iż ze względu na brak transmisji w naszym kraju na kanałach sportowych spotkań miedzy innymi Ligue 1, to właśnie ta aplikacja daje nam taka możliwość.

Totolotek

 

Aplikacja bukmacherska Totolotka dostępna jest rzecz jasna zarówno na smartfony posiadające oprogramowanie iOS, a także te pracujące na Androidzie.

O ofercie nie ma się co nadmiernie rozpisywać, gdyż wszystkie istotne informacje o Totolotku znajdziecie Państwo w innych artykułach dostępnych na naszej stronie. Proces wpłat oraz wypłat przebiega sprawnie. Nie możemy mieć do niego najmniejszych zastrzeżeń.

Wartym odnotowania w przypadku aplikacji do obstawiania meczy Totolotka, są częste promocje dla korzystających z apki. Akcja promocyjna polega na dodawaniu do naszych kuponów odpowiednio 6 bądź 12% bonusu. Promocja pojawia się dość regularnie, mając oczywiście pewne obostrzenia. Warunkami koniecznymi są zwykle:

* AKO kuponu – 2,50
* minimalny kurs pojedynczego zakładu – 1,30
* stawka wynosząca co najmniej – 20 zl

W praktyce oznacza to niestety wnoszenie kuponów charakteryzujących sie wysoka marża bukmacherska, szanse, że kupon wielokrotnie akumulowany „wejdzie” są naprawdę bardzo niskie. Warto pamiętać, że celem bukmacherów jest realizowanie zysków, a nie „rozdawanie pieniędzy”.

Podobnymi promocjami firma Totolotek stara się chyba zrekompensować graczom brak transmisji live ze spotkań na swoich stronach. Aby dotrzymywać kroku rywalom, radzimy jak najszybciej wprowadzić je do swojej oferty.

BukmacherBONUSOferta specjalna
Bonus standardowy: 100 zł
Nasz bonus: 125 zł + 1000 zł bonus

Kod bonusowy: PREZENT125

Odbierz
Bonus standardowy: 1200 zł
Nasz bonus: 1200 zł + 25 freebet + 34 zł zakład bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 3000 zł
Nasz bonus: 3000 zł + 14% bez podatku

Odbierz
Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 530 zł CASHBACK

Kod bonusowy: PREZENTPL

Odbierz
Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 100% bonus do 500 zł + 100 zł (20000 punktów)

Kod bonusowy: PREZENTPZB

Odbierz
Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 500 zł bonus od II depozytu + 155 zł zaklad bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENTVIP

Odbierz
Bonus standardowy: 2000 zł
Nasz bonus: 2100 zł (2000 zł + 100 extra) + 50 zł zakład bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1000 zł
Nasz bonus: 1000 zł + 49 zł bonus mobile

Kod rejestracyjny: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł + 20 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł bonus + 1500 zł cashback + 150 freebet + 20 zł extra

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz

STS

 

Rzec można, ze cale to porównanie ograniczyć moglibyśmy w zasadzie tylko do tych dwóch podmiotów. Zarówno STS oraz Fortuna proponuje nam funkcje cash-out. Niezwykle uboga jak na bukmacherskie realia, ale jednak dostępna. Star Typ Sport podobnie jak główny rywal oferuje spora dawkę transmisji live, w tym aspekcie jest liderem polskiego, legalnego rynku bukmacherskiego.

Mamy możliwość ustawienia powiadomień Push, a także przejrzenia interesujących nas statystyk. Znajdziemy również czat za pośrednictwem którego możemy dzielić się z innymi graczami wrażeniami oraz wiedza.

Jeśli chodzi o kwestie czysto techniczne, dostęp do konta STS z poziomu aplikacji zabezpieczyć możemy zarówno poprzez kod PIN, a także za pomocą odcisku palca.

Obsługa finansowa konta odbywa się z wykorzystaniem platformy PayU oraz portfeli internetowych Skrill, a także Neteller.

forBET

Według niektórych rankingów trzecia siła na naszym rynku, także posiada aplikacje bukmacherska na Android oraz iOS.

Ustawimy w niej bardzo ułatwiające życie graczom powiadomienia PUSH. Obejrzymy z perspektywy aplikacji interesujące nas wydarzenie sportowe. Nie będzie ich zbyt dużo, ale plus dla ForBETu za wprowadzenie takiej możliwości. Z poziomu aplikacji dotrzemy do statystyk, a także znajdziemy specjalna zakładkę, w której to naszym oczom okażą się najważniejsze wydarzenia sportowe w najbliższym czasie. Wydarzenia te poddawane są dogłębnym analizom, które to mogą pomóc graczom w wybraniu konkretnego zakładu na to spotkanie.

Jak widać walka o klientów trwa w najlepsze, co widać także w poczynaniach forBETu i ich chęciach usprawniania swoich produktów. Nam graczom pozostaje się tylko cieszyć z takiego obrotu sprawy.

eToto

Wprowadzona w ostatnim kwartale 2018 roku aplikacja, była dość wyczekiwanym w środowisko wydarzeniem. Bukmacher dzięki zatrudnieniu w roli ambasadorów znanych i lubianych dziennikarzy sportowych w osobach Mateusza Borka, Michala Pola, Romana Koltonia, Tomasza Smokowskiego oraz kontrowersyjnego Tomasza Hajty, zapadł błyskawicznie w pamięć graczy. Logicznym wiec było, iż prędzej czy później zdecyduje sie uruchomić także swoja apke mobilna.

Szeroki wybór zakładów, błyskawiczne płatności oraz logowanie się przy pomocy odcisku palca, to podstawowe elementy solidnej aplikacji bukmacherskiej. Posiada je także eToto. Możemy zrzucić na karb krótkiego stażu na rynku firmy, pojawiające się wśród obstawiających opinie, iż aplikacja od czasu do czasu potrafi odmówić posłuszeństwa. Gdy jednak to ulegnie poprawie, to wraz z atrakcyjnymi kursami bukmacher eToto może stać się interesująca alternatywa dla graczy.

LVbet

Dość intuicyjny i miły dla oka interfejs oraz wszystkie najważniejsze funkcje przeniesione wprost do aplikacji, to wszystko znajdziemy w produkcie LVbet.

Bukmacher ma także pojawiające sie od czasu do czasu promocje dla graczy mobilnych. Są to bonusy w postaci 14% do kuponu zawartego poprzez aplikacje. Promocja pojawia się np. przy okazji spotkań Ligi Mistrzów bądź Ligi Europy, a także sporadycznie podczas weekendowych zmagań na sportowych arenach. Podobnie jak w innych przypadka rozważając skorzystanie z promocji bukmacherskiej należy dokładnie przeczytać jej regulamin, bukmacher to nie instytucja charytatywna.

Millenium

Co nie jest żadnym zaskoczeniem, dostępna zarówno na Androida, jak również na iOS. Na potrzeby porównania pobraliśmy ja na naszego smartfona, podobnie jak inne opisywane aplikacje. Proces logowania przebiegł pomyślnie. Wizualnie aplikacja nie powala. Chodzi tu jednak o funkcjonalność, a nie o walory estetyczne. Niestety także w tym aspekcie mimo długiego stażu na rynku bukmachera Millenium, znaleźć możemy rzeczy do poprawy. Jest to chociażby powolne działanie oraz sporadyczne zawieszanie sie.

Powiadomienia push czy tez dostęp do statystyk nie zrównoważa minusów powstałych podczas próby działania aplikacji. Stad tez oceniamy ten produkt bukmachera Millenium dość nisko.

TOTALbet

Relatywnie nowy bukmacher w naszym kraju, którego jednym z ambasadorów jest znany zapewne fanom ligi angielskiej dziennikarz Andrzej Twarowski. W ofercie znajdziemy oczywiście większość interesujących nas sportowych zdarzeń, dostępnych także u konkurencji.

Czy aplikacja do obstawiania meczy TOTALbet wyróżnia się w tej chwili czymś na tle konkurencji? Z pewnością brakiem dostępności na smartfony z oprogramowaniem iOS. Jednak z informacji otrzymanych na czacie z konsultantem wynika, iż aplikacja taka jest w fazie przygotowań i już wkrótce powinna pojawić się w ofercie.

Analogicznie jak w przypadku innych firm, którym zależny na pozyskaniu jak największej ilości graczy, także tu z perspektywy smartfona będziemy mieli dostęp do statystyk, a także powiadomień z interesujących nas spotkań.

Choć TOTALbet to świeży podmiot na polskim podwórku to pozostaje wierzyc, ze poprzez silne oddziaływanie na konkurencje sprawi, iż pozostałe firmy co rusz będą poprawiać swoje oferty, by zachęcić graczy do obstawiana właśnie u siebie.

Instalacja aplikacji

Jeśli wiemy o aplikacjach poszczególnych firm już w zasadzie wszystko, warto byłoby dowiedzieć się, jak w ogóle dokonać instalacji takowej aplikacji. Wbrew pozorom nie jest to takie proste.

Choć opisywane produkty firm bukmacherskich są w Polsce całkowicie legalne, to Sklep Play gdzie dokonujemy zwykle pobierania innych aplikacji, nie chce ich uznać. Nie zezwala tym samym na ich pobieranie ze swojego sklepu.

Aby rozpocząć proces pobierania takiej aplikacji zmuszeni jesteśmy wejść w ustawienia swojego telefonu i znaleźć opcje Zabezpieczenia> Nieznane źródła. Kolejnym krokiem będzie odznaczenie tej opcji, zezwalając tym samym smartfonowi na ich instalacje. Następnie udajemy się na stronę internetowa bukmachera, którego to aplikacja nas najbardziej interesuje i klikamy przycisk pobierz. Często spotkać możemy się z komunikatami, iż nasze dane obecne na telefonie będą bardziej narażone na ataki podczas instalacji oprogramowania z nieznanych źródeł. Nie przejmujmy się jednak, gdyż żadna szanująca się firma nie narażała by swojego dobrego imienia poprzez proponowanie nam aplikacji zainfekowanych wirusami bądź innym złośliwym oprogramowaniem.

Wybór tej odpowiedniej

W tym wypadku decyzje podjąć musi sam zainteresowany. Naszym zdaniem absolutnym minimum jakie posiadać musi odpowiednia aplikacja, jest natychmiastowa obsługa płatności, transmisje live oraz dostęp do statystyk. Brak którejś z tych funkcjonalności powinien w zasadzie już na starcie skreślać nie posiadająca jej aplikacje.


bukmacher zakłady bukmacherskie online zakłady bukmacherskie ranking promocje bukmacherskie bez depozytu typy bukmacherskie na jutro legalne zakłady bukmacherskie w polsce lista legalny bukmacher online bukmacher internetowy gdzie najlepiej obstawiać mecze jakie zaklady bukmacherskie polecacie kod promocyjny etoto kod promocyjny forbet kod promocyjny efortuna lvbet kod promocyjny kod promocyjny milienium kod promocyjny pzbuk kod promocyjny sts kod promocyjny totolotek kod promocyjny totomix
czy expekt legalny w polsce kod promocyjny betclic


Dobrze byłoby także, jeśli taki produkt działałby w sposób błyskawiczny oraz posiadał ciekawa oprawę graficzna. Choć takie elementy składowe na pierwszy rzut oka nie wydaja się czymś ważnym, to w dłuższej perspektywie spędzania czasu z aplikacja mogą stać się czymś istotnym. Kto chciałby męczyć oczy nad źle dobrana kolorystyka czy tez denerwować się z powodu zdublowania zakładu z winy wieszającej się aplikacji.

Jeśli wiec drodzy gracze nie podjęliście jeszcze decyzji co do tego, która z aplikacji jest dla was najlepsza, siądźcie nad lektura tego artykułu jeszcze raz, gdyż decyzja ta podobnie jak wybór odpowiedniego bukmachera, jest co zrozumiale sprawa fundamentalnie ważna.

Naszym zdaniem przyszłość bukmacherki to właśnie aplikacje na smartfony. Jeżeli którykolwiek bukmacher nie przyłoży się wystarczająco dobrze do stworzenia wysokiej jakości aplikacji mobilnej jego dni są według nas policzone. Mobile first, to nie moda tylko trend, potężna fala, która zmiecie każdego kto nie wyjdzie na przeciw potrzebom klientów.