AGO ROGUE mistrzem Polski w League of Legends!

Nadszedł czas na wydarzenie, na które czekało mnóstwo kibiców esportowych w całej Polsce. Finałowe spotkanie rozgrywek Ultraligi. Mnóstwo osób przed rozpoczęciem gry było zdania, że to właśnie K1ck eSports Club jest murowanym faworytem do zwycięstwa w finale trzeciego sezonu Ultraligi. Jednak finalnie to drużyna AGO ROGUE triumfowała i dołącza do grona uczestników fazy grupowej turnieju European Masters. Pomimo tego, że drużyna Marcina „iBo” Lebudy pokonała wcześniej zespół AGO, to tym razem nie była w stanie powtórzyć tamtego rezultatu.

Na inaugurującej ten pojedynek mapie, pierwszą krew przelał właśnie wyżej wspomniany „iBo”. Było to efektem świetnie rozegranej inwazji na górną aleję. Dosłownie chwilę po tym zdarzeniu doszło do starcia na dolnej alei, gdzie drużyny zyskały po jednej eliminacji, co warto było zobaczyć i wykorzystać BetFan kod bonusowy VIP

K1ck zdołało sobie wypracować delikatną przewagę w złocie, dzięki czemu udało im się powalić pierwszą wieżę. AGO ROGUE nie pozostało jednak dłużne i obaliło dwie wieże przeciwników. K1ck dużo lepiej poradziło sobie także w pierwszym większym teamfight’cie. W okolicach jamy Nashora zachowali się oni dużo lepiej, dzięki czemu zgarnęli na swoje konto fioletowe wzmocnienie. Pomogło im to powiększyć przewagę, jednak wcale nie oznaczało jeszcze końcowego triumfu.

AGO również zdołało sięgnąć po Barona kilka minut później, a następnie dużo lepiej spisali się w pojedynku przy jamie Starszego Smoka, co ucieszyło fanów, którzy wykorzystali LVBET kod promocyjny VIP. To wzmocnienie pozwoliło im kolejny raz obalić drużynę K1ck przy Baronie i ostatecznie zgarnąć zwycięstwo na pierwszej mapie.

lvbet

Dalszy przebieg finału

Drugie starcie zdecydowanie lepiej rozpoczęła drużyna AGO ROGUE, która świetnie rozprawiła się z dwoma rywalami na górnej alei. Jednak kolejny teamfight przyniósł prawdziwy pogrom, gdyż zawodnik K1ck, „Matislaw” zgarnął na swoje konto aż cztery eliminacje, co pozwoliło mu wysunąć się na prowadzenie. Kolejne starcia lepiej wyglądały ze strony AGO, które w okolicach dwudziestej minuty posiadało w swoim dorobku aż trzy smoki. Zawodnicy AGO byli blisko uzyskania Oceanicznej Duszy, jednak splot wydarzeń sprawił, że kolejne dwa padły łupem ekipy K1ck.

AGO ostatecznie zyskało wzmocnienie duszy, a to sprawiło, że zaczęli dominować na mapie. Popełnili jednak ogromny błąd w walce przy Baronie, co wykorzystał zespół K1ck doprowadzając do remisu w tym meczu. Na kolejne spotkania warto było sprawdzić Fortuna kod promocyjny VIP, żeby podnieść poziom rozrywki.

Trzecia gra to przede wszystkim świetna postawa drużyny AGO ROGUE. Jedynie na górnej alei K1ck było w stanie delikatnie zdominować rywali, ponieważ reszta mapy należała do „Mystiquesa” i reszty jego ekipy. Na dolnej alei dwukrotnie doszło do starcia dwóch na dwóch, z których lepiej za każdym razem wychodziło AGO. Dzięki tym zabójstwom „Woolite” powiększał swoją przewagę nad przeciwnikiem. Bez zastanowienia ruszyli na Nashora, który padł bez większych problemów. Zwycięskie dla AGO starcie na środkowej alei, pozwoliło im ruszyć do bazy i zgarnąć Nexusa przeciwników.

Kolejna odsłona tego pojedynku zdecydowanie lepiej rozpoczęła się dla drużyny K1ck. Udało im się przelać pierwszą krew na dolnej alei, a następnie dołożyć eliminację na topie. Następne minuty przyniosły jednak dużo gorszą dyspozycję „iBo”, który dwukrotnie został wyeliminowany. Przez większość rozgrywki mimo wszystko to ekipa K1ck miała przewagę, jednak podjęli decyzję o ruszeniu po Nashora, która okazała się dla nich fatalna w skutkach. Cała drużyna padła, a fioletowe wzmocnienie oraz smok trafił na konto AGO.

Stan złota obu ekip się wyrównał i o wszystkim zdecydował teamfight przy Baronie. Tam ponownie lepiej spisało się AGO ROGUE, które finalnie zwyciężyło w całym pojedynku. Na inne wydarzenia esportowe również warto sprawdzić, jaki kod promocyjny pzbuk VIP albo kod promocyjny forBET VIP przygotował oraz inni polscy operatorzy.

Wybór graczy

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 580 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

Wybór graczy

KOD: PREZENTPZB

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 714 razy
KOD: PREZENTPZB
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 328 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie