1xbet bukmacher

Bukmacher 1xBET to firma, której siedziba znajduje się w Rosji, jednak swoje usługi oferuje w krajach na całym świecie. Według statystyk, z oferty tego operator, obecnie korzysta ponad 400 tysięcy użytkowników. W zakresie podstawowych usług znajdują się oczywiście zakłady sportowe, jednak jest również możliwość skorzystania z innych opcji, jak chociażby kasyno na żywo lub też gry lotto.

Czy 1xBET jest legalny w Polsce?

Od 2017 roku, każda firma zajmująca się zakładami wzajemnymi na terenie naszego kraju, musi posiadać specjalną koncesję wydaną przez Ministerstwo Finansów. Oznacza to, że podmioty, które takiej licencji nie posiadają, są uznawane za nielegalne i korzystanie z ich usług jest zakazane. Firmy, które mimo wszystko próbują obejść to rozporządzenie i nadal obsługują graczy z Polski, mogą być blokowane przez Ministerstwo. Niestety, na chwilę obecną, 1xBET legalny nie jest, więc korzystanie z jego usług jest zabronione. Jednak, jak informuje strona www, ten bukmacher stara się o przyznanie mu polskiej licencji. Nie wiadomo czy lub kiedy zostanie mu ona przyznana, więc w tym momencie jest on uznawany za nielegalnego operatora.

Mimo tego, że ten bukmacher nie jest legalny w naszym kraju, rosyjski operator jest jednym z najpopularniejszych buków wśród polskich graczy. Nic więc dziwnego, że firma chce rozpocząć również działalność w Polsce, jednak proces przyznawania licencji jest bardzo czasochłonny i może potrwać wiele miesięcy, więc warto co jakiś czas sprawdzać listę legalnych bukmacherów, żeby sprawdzić, czy już takie pozwolenie nie zostało wydane.

U którego bukmachera mogę legalnie obstawiać zakłady?

Obecnie w naszym kraju funkcjonuje 16 legalnych operatorów, którzy zdobyli licencję Ministerstwa Finansów na prowadzenie legalnej działalności w Polsce. Niektóre z nich jeszcze nie wystartowały, jednak mogą oferować zakłady wzajemne polskim graczom. Oto pełna lista legalnych bukmacherów: Fortuna, PZBuk, STS, LV BET, Totolotek, e-TOTO, Milenium, forBET, Totalbet, BetFan, Ewinner, Typiko, BetClic, Superbet, Traf – Zakłady Wzajemne oraz Polski Bukmacher. Powyższa lista nie jest ranking bukmacherów, więc należy ją traktować czysto informacyjnie.

BukmacherBONUSOferta specjalna
Bonus standardowy: 100 zł
Nasz bonus: 125 zł + 1000 zł bonus

Kod bonusowy: PREZENT125

Odbierz
Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 100% do 500 zł bonus + 100 zł (20000 punktów)

Kod bonusowy: PREZENTPZB

Odbierz
Bonus standardowy: 1200 zł + 25 zł
Nasz bonus: 1200 zł + 29 zł freebet + 30 bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 500 zł
Nasz bonus: 500 zł cashback

Kod bonusowy: PREZENT500

Odbierz
Bonus standardowy: 3000 zł
Nasz bonus: 3000 zł

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 2000 zł
Nasz bonus: 2100 zł (2000 + 100 zł EXTRA)

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1000 zł
Nasz bonus: 1000 zł + 49 zł mobile/a>

Kod rejestracyjny: PREZENT

Odbierz
Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł + 20 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz

Ta tę chwilę żaden gracz z Polski nie może korzystać z oferty 1xBET i taki stan raczej się utrzyma w najbliższych miesiącach. Chociaż na stronie podana jest informacja, że ten buk stara się o licencję krajową, jednak ja na razie warto zapoznać się z ofertą legalnych operatorów z naszego kraju. Tym bardziej, że na forach internetowych dotyczących bukmacherki, ten operator nie posiada najlepszej opinii, ze względu na ciągłe zmienianie domen oraz problemy z płatnościami.

Jakiego bukmachera wybrać zamiast 1xBET?

Nie możemy udzielić konkretnej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ ilu jest graczy, tyle będzie upodobań. Jedni poszukują korzystnych bonusów, inni zaawansowanej oferty na zakłady na żywo, a jeszcze inni największej różnorodności jeśli chodzi o rodzaje zakładów. Dlatego każdy sam musi zadecydować, która oferta przemawia do niego najbardziej, a z jakiej nie opłaca się korzystać. Ze względu na to, że funkcjonuje aż 16 legalnych bukmacherów, u których można obstawić zakład właściwie o każdej porze, gracze nie mogą narzekać na brak różnorodności. W przyszłości z pewnością mogą liczyć na to, że pojawi się więcej podmiotów bukmacherskich na naszym rynku. Ze względu na fakt, że w tym momencie zakłady online 1xBET są nielegalne, warto rozejrzeć się za legalną alternatywą, jak chociażby tzw. „Wielka Trójka” zakładów bukmacherskich, czyli Totolotek, STS i Fortuna. Oczywiście każdy z bukmacherów z koncesją posiada swoją unikalną ofertę, więc warto się zapoznać z wszystkimi podmiotami na rynku bukmacherskim i wybrać opcję dostosowaną do swoich potrzeb.

Bonus: 1111 PLN + 25 PLN freebet
Facebook – 5900 polubień
Twitter – 2700 obserwujących
Instagram – 750 obserwujących
Czat na żywo:
Formularz kontaktowy:
Infolinia:
FAQ:
Kod promocyjny: Prezent
Sprawdź
Bonus: 125 PLN + 1000 PLN bonus
Facebook – 54000 polubień
Twitter – 4400 obserwujących
Instagram – 850 obserwujących
Czat na żywo:
Formularz kontaktowy:
Infolinia:
FAQ:
Kod promocyjny: Prezent
Sprawdź
Bonus: 2000 PLN + 100 PLN extra
Facebook – 1800 polubień
Twitter – 650 obserwujących
Instagram – brak
Czat na żywo:
Formularz kontaktowy:
Infolinia:
FAQ:
Kod promocyjny: Prezent
Sprawdź

Co oferuje rosyjski bukmacher?

Mimo tego, że gracze z Polski nie mają obecnie dostępu do serwisu, warto napisać o tym, czego można się spodziewać u tego bukmachera. Zamiast strony głównej są podane informacje o tym, że witryna jest niedostępna, a ten operator stara się o krajową licencję. W 2018 roku ten bukmacher był zmuszony do zablokowania swojego serwisu dla użytkowników z polskim IP. Jednak okazuje się, że operator znalazł rozwiązanie z tej sytuacji i udało mu się obejść blokadę. Okazuje się, że z usług tego buka można korzystać w Polsce tylko i wyłącznie za pomocą aplikacji mobilnej. W końcu mamy do czynienia z jednym z najlepiej rozwiniętych technologicznie operatorów. Jednak nie warto narażać się i próbować obejść nałożone zakazy, ponieważ może się to wiązać z konsekwencjami prawnymi. Cały czas należy mieć z tyłu głowy, że ta rosyjska firma nie posiada polskiej licencji.

Jak wyglądała oferta jeszcze przed ogłoszeniem „aktualizacji”?

Wielu użytkowników starej wersji, jeszcze przed wprowadzeniem Ustawy Hazardowej, uważało 1xBET za króla kursów. Nic w tym dziwnego, że rosyjski potentat bukmacherski był tak popularny w Polsce. W końcu, kto nie lubi dobrych kursów i wysokich wygranych? Wielu graczy bardzo żałuje, że nie można już korzystać z oferty tego operatora, właśnie ze względu na korzystne kursy. Z resztą ta część oferty to nie jedyna oferta, która przyciągała tłumy graczy. W serwisie można było również znaleźć standardowe dyscypliny sportowe, które dawały graczowi dosyć szeroki wybór. Sama szata graficzna nie wyglądała na najnowszą, jednak nadrabiał intuicyjny interfejs, który znacznie ułatwiał poruszanie się po serwisie. Jednak wszystko jest kwestią gustu, ponieważ byli użytkownicy, którzy chwalili sobie stronę, natomiast inni twierdzili, że jest jej potrzebna aktualizacja. Witryna była w pełni przetłumaczona na język polski, jednak nie było możliwości obstawienia w polskiej walucie.

1xBET bukmacher i jego bonusy.

Rosyjski operator oferował bonus, który przyciągał graczy z całego świata, w wysokości 100% do 130 euro. Warunki obrotu nie były również wygórowane, bo wystarczyło obrócić wpłaconą kwotą 5 razy po minimalnym kursie 1.40. Nic więc dziwnego, że znalazło się tyle chętnych na to, żeby zarejestrować się w serwisie. Żaden z polskich operatorów tego nie oferował, dlatego typerzy kierowali się do 1xBETu. Tego typu bonus powitalny był dostępny tylko i wyłącznie na zakłady kombi. Aby otrzymać obiecaną gotówkę na swoje konto, należało wytypować co najmniej 3 zakłady po minimalnej wartości 1 euro. Dlatego fani rozgrywek sportowych decydowali się na korzystanie z oferty tego bukmachera. Dodatkowo można było otrzymać również bonus od pierwszego depozytu oraz promocje okresowe, jak chociażby zwrot gotówki, dzięki ubezpieczeniu zakładów. Co jakiś czas pojawiał się również kod promocyjny, uprawniający do odebrania dodatkowych bonusów. Wystarczyło go wpisać podczas rejestracji i można było otrzymać freebet. Mało który bukmacher posiadał ofertę, która stała się tak popularna wśród polskich graczy. Przypominamy, że korzystanie z usług tego bukmachera jest nielegalne, dlatego gracze z Polski nie mogą otrzymać opisanych bonusów.

Zakłady bukmacherskie w aplikacji mobilnej.

Wersja komputerowa serwisu nie może się równać z nowoczesną aplikacją i to właśnie dzięki niej tak wielu graczy nie mogło się pogodzić z tym, że 1xBET legalny już nie jest. Aplikacja dostępna jest na większości urządzeń mobilnych z oprogramowaniem Android, iOS, a nawet Windows Phone. Bukmacher również się postarał, ponieważ stworzył swoją własną przeglądarkę. W razie gdyby nasza przeglądarka, z której korzystamy na co dzień, nie chciała obsługiwać witryny bukmachera, zawsze można pobrać specjalnie dedykowaną 1xBrowser dostępną w systemie Android. Co ciekawe, taka przeglądarka nie różni się zbytnio od tradycyjnej, jednak posiada kilka przydatnych funkcji, które mogą znacznie ułatwić obstawianie kuponów.

Na stronie bukmachera znajduje się nawet wideo instruktażowe, które pokazuje jak korzystać z dedykowanej aplikacji. W niej można znaleźć przede wszystkim całą ofertę na zakłady sportowe oraz obstawić swoje typy bukmacherskie. Gracz otrzymuje pełen dostęp do swojego konta, czyli może dokonywać wpłat i wypłat. 1XBET oferuje różne metody płatności, dzięki czemu typerzy mogą komfortowo dysponować swoimi środkami. Podsumowując, aplikacja wypada znacznie lepiej niż strona internetowa. Przypominamy jednak, że ten operator nie jest legalnym bukmacherem i korzystanie z jego usług, może wiązać się z konsekwencjami prawnymi.

1xBET opinie graczy.

Wielu typerów wspomina czasy, kiedy Ustawa Hazardowa jeszcze nie weszła, a oni mogli obstawiać zakłady wzajemnie u każdego operatora. Wtedy również gracze z chęcią korzystali z usług rosyjskiego buka. Ten operator był uznawany za solidną firmę, którą polscy typerzy zachwalali na forach.

Czy obstawianie przez Internet jest bezpieczne?

Branie udziału w grach losowych niesie ze sobą dosyć spore ryzyko, a szczególnie kiedy decydujesz się na branie udziału w nielegalnych grach hazardowych! Ryzyko może wzrosnąć podczas obstawiania zakładów bukmacherskich online, ponieważ w Sieci jest wiele stron, które podają się jako legalni bukmacherzy, a w rzeczywistości to kolejna witryna, której zadaniem jest naciągnąć jak najwięcej nieobeznanych graczy. Jak w kilku krokach rozpoznać, czy dany bukmacher jest legalny? To wcale nie jest takie trudne! Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy posiada przy sobie listę z wymienionymi operatorami, którzy zdobyli licencję Ministra Finansów, więc w takim wypadku wystarczą 4 proste kroki, w których rozpoznasz nielegalnego buka. Po pierwsze adres witryny. Każdy operator zarejestrowany jako polski bukmacher powinien posiadać domenę pod polskim adresem z końcówką „.pl”. Wystarczy spojrzeć na adres www bohatera tego artykułu i od razu wiadomo, że 1xBET.com nie jest legalnym bukmacherem. Kolejnym krokiem jest sprawdzenie, czy oferta jest w języku polskim, a główna waluta, w której można obstawiać to PLN. Następnym krokiem, jeśli jednak zdecydujesz się na rejestrację, jest sprawdzenie, czy podczas wypełniania formularza, zostaniesz poproszony o dowód tożsamości. Jeśli nadal nie będziesz pewny, wejdź na stronę Rejestru Domen Zakazanych. Jest to strona prowadzona przez Ministerstwo Finansów, możesz łatwo sprawdzić, czy strona, na której się znajdujesz nie powinna być zablokowana. Decydując się na grę w zakłady sportowe w Internecie, musisz liczyć się z tym, że wiele firm chce wykorzystać Twoją nieświadomość i na Tobie zarobić. Dlatego trzeba uważnie czytać wszelkie regulaminy, nawet te najdłuższe, ponieważ klikając zwykłe „Tak”, możesz zgodzić się na warunki, które będą dla Ciebie niekorzystne. Apelujemy o ostrożne korzystanie z Sieci.


bukmacherka zakłady bukmacherskie ranking bukmacherów w Polsce darmowe bonusy bukmacherskie bukmacher bonus bez depozytu legalne zakłady bukmacherskie lista legalni bukmacherzy online bukmacher internetowy obstawianie meczy online jaki bukmacher 2019 etoto bonus forbet bonus efortuna bonus lvbet bonus milienium bonus sts bonus totolotek bonus totomix bonus betclic bonus jak obstawiać żeby wygrywać bukmacherka jak wygrywać freebet bez depozytu freebet


Podsumowanie.

Rosyjski operator nie posiada pozwolenia na oferowanie zakładów wzajemnych w naszym kraju i jak na razie nie zanosi się, żeby takowe otrzymał. Dopóki nie powstanie 1xBET w wersji polskiej, ten bukmacher nie jest legalny i nie należy korzystać z jego usług. Warto za to zapoznać się tym, co oferują bukmacherzy na polskim rynku zakładów sportowych. Aż 16 operatorów posiada koncesję, a pod koniec tego roku, ta liczba z pewnością się zwiększy, ponieważ do Ministerstwa Finansów stale spływają wnioski o przyznanie licencji. Jeśli chodzi bukmachera 1xBET legalny on nie jest i nic nie wskazuje na to, że w 2019 roku otrzyma on potrzebne zgody na prowadzenie działalności w naszym kraju. Przypominamy również, że gra u bukmachera wiąże się z ryzykiem, więc należy grać odpowiedzialnie oraz mieć ukończone 18 lat.

Wybór graczy

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 580 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

Wybór graczy

KOD: PREZENTPZB

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 714 razy
KOD: PREZENTPZB
Ofertę możesz sprawdzić na stronie

KOD: PREZENT

Możesz obstawiać
  • Zweryfikowany
  • Użyty 328 razy
KOD: PREZENT
Ofertę możesz sprawdzić na stronie